Matura z angielskiego w 2022

Jeśli matura z angielskiego spędza ci sen z powiek, i nie wiesz, jak mógłbyś się do niej przygotować, to poniżej są opisane repetytoria maturalne z angielskiego, które pozwolą ci z łatwością przyswoić potrzebny materiał.

Vademecum. Matura 2022. Język angielski- Daniela MacIsaac, Dorota Ciężkowska-Gajda

Zawiera wszystkie materiały potrzebne do pomyślnego zdania egzaminu maturalnego w dotychczasowej formule. Oprócz wskazówek egzaminacyjnych zawiera również przydatne informacje dotyczące egzaminów ustnych. Podręcznik zawiera część ogólną zawierającą szereg wskazówek i porad, o których należy pamiętać podczas wykonywania instrukcji egzaminacyjnych. Oczywiście wszystkie podpowiedzi dotyczą rzeczywistych zadań ułożonych według standardów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Studenci mają możliwość ciągłego zdobywania wiedzy i praktyki. W samodzielnej pracy łatwiej jest uwzględnić odpowiedzi na wszystkie zadania w projekcie. W ten sposób absolwenci szkół średnich mogą wykryć swoje błędy i szybko je poprawić. W podręczniku znajduje się również kompletna karta matury, a także płyta CD z nagraniami zadań na rozumienie ze słuchu, co oznacza, że umiejętność tę można z powodzeniem ćwiczyć.

Teraz matura. Język angielski. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony

Teraz matura to podręcznik dla maturzystów, który zawiera wszystko, co może pojawić się na tegorocznej maturze. Repetytorium te jest zgodne z wymaganiami komisji egzaminacyjnej, a dzięki przykładowym zadaniom maturalnym i ich omówienie przez autorki, uczeń może nie tylko lepiej przyswoić słówka i gramatykę, ale również, przećwiczyć najtrudniejsze zadania egzaminacyjne, które często przytrafiają się na maturach. W podręczniku można znaleźć również część słuchową, czytana, a także wskazówki jak zaliczyć maturę ustną z angielskiego. Wszystko jest napisane przystępnym językiem, co pozwala uczniowi zmniejszyć stres związany z przygotowaniami do matury w maju.